Schrijf je in voor sessies Congres Regionale Energie en Lokale Warmte

01-10-2025 555 keer bekeken

Het programma van ons congres, dat we samen met NPLW organiseren op 29 oktober in Utrecht, is rond. Vanaf nu kunnen alle aangemelde deelnemers zich inschrijven voor drie van de ruim 50 sessies. Het congres is volgeboekt, je kunt je alleen nog aanmelden voor de wachtlijst.

Het programma bestaat uit een plenair deel en drie sessierondes met ruim 50 inspirerende sessies over de ontwikkeling en uitvoering van de RES’en en de lokale warmtetransitie. Ook het programmeren van het energiesysteem en netcongestie komen aan bod. Iedereen die zich heeft aangemeld voor het Congres Regionale Energie en Lokale Warmte heeft een mail ontvangen. Schrijf je direct in, zodat je verzekerd bent van een plek bij de sessies van jouw keuze. Je kunt kiezen uit sessies als: 

  • Nog geen ster in de MER? Alles over de MER in de warmtetransitie 
  • Van wind tegen naar wind mee: hoe windenergie ruimte maakt 
  • AI en de belofte van een echt eerlijke energietransitie 

Let op: Sta je op de wachtlijst? Dan ontvang je géén mail om je in te schrijven voor de sessies. 

Bekijk het programma op de congreswebsite

Volgeboekt! 

De belangstelling is enorm: we zijn volgeboekt. Wil je er graag bij zijn? Zet jezelf op de wachtlijst en noteer donderdag 9 oktober 10.00 uur in je agenda. Dan komen er nog een paar laatste plekken vrij, dus zorg dat je die dag een ticket bemachtigt!  

Energie voor iedereen

Hoe maken we duurzame energie en warmte toegankelijk en betaalbaar voor iedereen? Hoe verdelen we de voordelen én lasten van de energietransitie op een eerlijke manier? En hoe zorgen we ervoor dat er voldoende duurzame energie en warmte beschikbaar blijft?  

Tijdens het Congres Regionale Energie en Lokale Warmte staan deze vragen centraal. Aan de hand van praktijkervaringen uit de regio’s en gemeenten onderzoeken we hoe samenwerking tussen lokale en regionale partijen versterkt kan worden. Zodat we opwek, opslag en verdeling van duurzame energie en warmte in samenhang én tegen betaalbare kosten realiseren.  

Met welke uitdagingen heb jij in de praktijk te maken? Op het congres zoeken we samen naar nieuwe inspiratie en delen we kennis en ervaring. 

Voor wie

Het congres is voor iedereen die betrokken is bij de energie- en warmtetransitie: ambtenaren en bestuurders die werken aan de klimaatopgave, (burger)initiatieven, woningbouwcorporaties, energiecoöperaties, netbeheerders, maatschappelijke organisaties, marktpartijen en wetenschappers. 

Bekijk ook

Cookie-instellingen